KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034142
nr 1603 4142
Carl-Eric Arkel (1908-1974), Kust. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:40:25
300 kr
350 kr